3.9.13

Zapisy na sekcje: boks

Wakacje się skończyły, więc pora na dobre wziąć się do treningów. Oprócz zajęć MMA w naszej szkole działają też sekcje innych sportów walki. Od września ruszyły zapisy na boks i K-1. Zajęcia z boksu tajskiego rozpoczną się w październiku pod okiem mistrza świata – Rafała Simonidesa. O szczegółach tych zajęć poinformujemy Was w drugiej połowie miesiąca. Niebawem również więcej informacji o treningach K-1 prowadzonych przez Piotra Sokoła. Dzisiaj natomiast czas na BOKS!

jagielski

Treningi bokserskie odbywają się w poniedziałki i środy o 20.00, a prowadzi je Sebastian Jagielski – kiedyś znakomity bokser, a teraz równie dobry trener i sędzia. Jeśli szukacie miejsca i osoby, pod opieką której moglibyście rozpocząć przygodę z boksem, to trafiliście we właściwe miejsce i do właściwego człowieka. Więcej o Sebastianie dowiecie się odwiedzając jego stronę.

Zobaczcie też filmik prezentujący treningi z nim:

Nie wszyscy chcą trenować mieszane sztuki walki. Wiele osób lepiej czuje się technikach uderzanych i bardziej odpowiada im właśnie boks. O tym, że zajęcia bokserskie są równie wyczerpujące jak MMA przekonał się jakiś czas temu „Żółtodziób”, który napisał o tym w swoim pamiętniku.

Boks to jeden z najstarszych i w naszym odczuciu najszlachetniejszych sportów. Powiedzenia „szermierka na pieści” albo „szachy w ringu” nie są bezpodstawne. Już po kilku treningach przekonacie się o tym sami. Zobaczycie też, że może to być coś więcej niż sport i spędzanie wolnego czasu. Zobaczycie, że boks może też wpływać na inne dziedziny waszego życia. Temat to na tyle ciekawy, że będziemy o nim pisać jeszcze nie raz… a tymczasem spróbujcie! Do zobaczenia na treningach!Zapisy

zapisy

sprawdź się
pierwszy trening
za darmo!

zapisz sie

Nasz klub

nasz-klub

poznaj moc MMA
Ty też możesz
trenować

dowiedz-sie-wiecej

Facebook